World Clock 4’lü Ofis Duvar Saati Modelleri

4,299.00

Estetik görünümüyle ilgileri üzerine toplayan ofis duvar saati modellerine Mclocks’ın kampanyalı fiyatlar ile sahip olabilirsiniz. 🙅🏿‍♂️

+ -

World Clock Ofis Duvar Saatleri Özellikleri

Şimdi huzurun ve sessizliğin zamanı: Ofis Duvar Saati Modelleri World Clock!

Ofis Duvar Saati

Geçen vaktin her zamankinden çok daha kıymetli olduğu iş yerinizde, kendine has tasarımıyla öne çıkan ofis duvar saati modellerini kullanarak prestij sahibi tarzınızı ortaya koyabilirsiniz. Ofis için duvar saati görevlerinizi planlamaya, odaklanmanıza, önem sırasına göre öncelik vermeye ve işlerinizi son teslim tarihi gelmeden bitirmenize yardımcı olur.

Kurumsallığın anahtarı olan zaman kavramı, kullandığınız ofis için duvar saati ile moderniteye verdiğiniz önemin ihtişamlı bir kanıtıdır. Zira çalışma alanınızı daha modern ve sofistike bir hale getiren ofis duvar saati modelleri iş yerinize davet ettiğiniz müşteriler üzerinde ihtiyacınız olan güvenin sağlanmasına da katkıda bulunur.

Ofis Duvar Saati Modelleri World Clock Ürün Özellikleri

Standart paket olarak 4’lü olarak gönderilen işyeri için duvar saati klasını minimal tasarımından alır. 120 cm uzunluğa sahip olan duvar saati ofis durumunuza ve takdirinize göre kişiselleştirilebilir. Demonte olarak tarafınıza kargolanan ofis saatleri duvar üzerine paket içeriğindeki kurulum rehberi yardımıyla tek bir noktadan kolayca monte edilebilir.

Kendinize özel saatiniz için geniş modifikasyon seçenekleri bulunur. Saatinizin metalini gold, rose gold, silver ve siyah olarak tasarlayabilirsiniz. Merkezini ise tercihinize göre ahşap ceviz ve meşe olarak belirleyebilirsiniz. Sade tasarımları olan akrep ve yelkovanınızı da ceviz, gold, kırmızı, meşe, silver ve siyah olarak tercih etme hakkınız bulunur.

Quartz mekanizmasıyla yüksek torklu olan duvar saati saniyesiz ve sessizdir. Bu sayede mesai esnasında gürültü problemiyle karşılaşıp, dikkatiniz dağılmaz. Ofisinizin iş birliği yaptığı ülkelere göre kullanacağınız harfler saat ile birlikte, ücretsiz olarak kutu içeriğine dahil edilir. 12 ay garantili ofis için duvar saati Türkiye içinde ücretsiz; yurtdışına ise karşı ödemeli olarak kargoya verilir.

Ofis Duvar Saati Modelleri Kampanyalı Fiyatlar ile Mclocks.com’da

4’lü ofis duvar saati ve tercihinize göre çoğaltıp kişiselleştirebileceğiniz daha birçok duvar saati modeli kampanyalı fiyatlar ile Mclocks’ta! Markanızın prestijini saatlerinize taşıyarak zamana verdiğiniz önemi göstererek siz de müşterilerinizin güvenini kazanabilirsiniz.

 

Daha fazla duvar saati modelleri ve fiyatları için https://www.mclocks.com/duvar-saati-modelleri/adresini ziyaret edebilirsiniz.

Metal

Gold (Pirinç), Rose Gold, Silver, Siyah

Merkez

Ahşap Ceviz, Ahşap Meşe, Metal Gold, Metal Rose Gold, Metal Silver, Metal Siyah

Akrep Yelkovan

Ceviz, Gold, Kırmızı, Meşe, Silver, Siyah

0 yorum üzerinden...

0.00 Ortalama
0%
0%
0%
0%
0%
İlk inceleyen siz olun: “World Clock 4’lü Ofis Duvar Saati Modelleri”

İncelemeler

Henüz bu ürün hakkında bir inceleme yok.

Stok kodu: Massive-60-2-1-1-2-1 Kategoriler: Etiketler: , ,
Viewed
+
Close

Sepetim

Close

Beğenilerim

Son Görüntülenenler

Close

Sizi görmek müthiş!

Kişisel verileriniz bu web sitesindeki deneyiminizi artırmak, hesabınıza erişimi yönetmek ve gizlilik ilkesi 'nde açıklanan diğer amaçlar için kullanılacaktır.

Already got an account?

Close

Kategoriler