BİR SAATTEN DAHA FAZLASI...
2. Ürüne %10 İndirim
Ücretsiz Kargo

TASARIM EKİBİMİZ

Mimar Dr. İlker Karadağ

Dr. İlker Karadağ | Mimar, Yazılım Geliştirici

2010 yılında mimarlık lisans derecesini almasının ardından, ODTÜ mimarlık bölümünün yapısal bilimler programında yüksek lisans derecesine başladı. 2011'den bu yana aynı programda araştırma asistanı olarak eğitimine devam etti.

2014 yılında, İTÜ mimarlık fakültesinin yapı bilimleri programında doktora çalışmalarına başladı ve Yapı Fiziği ve Çevresel Kontrol Kürsüsü'nde araştırma asistanı olarak çalıştı.

Akademik yolculuğu boyunca, artırılmış gerçeklik teknolojilerine, özellikle de ilgi duydu. Mimarlık ve bilgisayar bilimleri alanındaki uzmanlığını birleştirerek, artırılmış gerçeklik teknolojisini mimarlık alanında kullanma konusunda öncülük etti.

Bu doğrultuda, rüzgar ve güneş analizlerini artırılmış gerçeklik ortamında yapabilen ArchPlus yazılımını geliştirdi. Bu yenilikçi yazılım uluslararası düzeyde tanınmış ve geniş çapta kullanılmaktadır.

Ayrıca, katkıları yazılım geliştirmeyle sınırlı değildir. Mimarlık alanındaki çığır açan çalışmaları, bir patent kazanmasını sağlayacak benzersiz bir deney düzeneği tasarlamasıyla sonuçlandı. Bu patente sahip olan deney düzeneği, yaratıcı düşünme ve karmaşık sorunları çözme yeteneğini sergiler.

Akademik ve teknolojik başarılarının yanı sıra, 'Mclocks' web sitesini tasarlayarak ekibe katıldı. Minimalist çizgilere sahip modern saat tasarımları geliştirme konusunda Mclocks markasına katkıda bulunmaya devam etmektedir.

 

Max Voytenko

  Max Voytenko

  1986 yılında Kiev, Ukrayna'da doğdum.
  Mimarlık ve çevre tasarımı geçmişim var.
  Kariyerime mimar olarak başladım ve daha sonra iç mimariye geçiş yaptım.
  2014 yılından beri hobi olarak mobilya, aydınlatma ve dekor tasarımı yapmaktayım.
  2018 yılından bu yana endüstriyel tasarım alanında profesyonel olarak çalışmakta ve uluslararası markalarla işbirliği yapmaktayım.

  Ne arıyorsunuz ?

  Sepetin