BİR SAATTEN DAHA FAZLASI...
2. Ürüne %10 İndirim
Ücretsiz Kargo

Hakkımızda

Ağustos 2019'da kendi evimiz için tasarlayarak başladığımız bu macera, saatleri gören arkadaşlarımız ve çevremiz tarafından takdir edilmeye ve talep edilmeye başladı.

İlk üretimlerimizi küçük balkonumuzda yapmaya başladık, daha sonra şirket kurma ve kurumsallaşma yolunda adımlar attık. Balkondan başlayan bu maceradan dünya genelinde yaklaşık 10.000 evin misafiri olmayı başardık! Tüm tasarımlarımız TPE tarafından kaydedilmiş ve yasal olarak korunmaktadır.

Yeni takım arkadaşlarımız, ekipmanlarımız, iş ortaklarımız, web sitemiz ve kurumsal kimliğimizle size çok daha iyi hizmet verebilecek bir konumdayız. Mclocks olarak, özel tasarlanmış saatlerimizle yaşam alanlarınızı bir araya getirmeyi hedefliyoruz.

Size en güzel saat versiyonunu sunarken, sadece bir saat değil aynı zamanda duvarlarınızdaki bir dekoratif objeye sahip olmanızı istiyoruz. Zarif modellerimizle değerli müşterilerimize ulaşmayı amaçlıyoruz. "Bir saatten daha fazlası" (More than a clock) motto'muz budur ve siz bizim en büyük destekçimizsiniz...

Bir saatten daha fazlası

Mclocks ekosisteminde her tasarımın kendine özgü bir doğası olduğuna inanıyoruz. Varoluşundan beri insanlığın en mükemmel aracı olarak kullandığı ellerdir bunlar.

Ellerimiz sayesinde basit bir parça ahşap harika bir sanat eserine dönüşebilir. Bu duyguyla, her biri kendi uzmanlık alanlarında ustalar olan zanaatkarlarımız ve sanatçılarımız, tüm tasarımlarımızı titizlikle hazırlarlar. Ruha ve hikayeye sahip nesneler her dakika herhangi bir mekanda samimiyet yayarlar.

Modern saatlerimizi, yaşam alanlarınıza sade ve zarif bir bakış açısı getirecek şekilde özenle tasarlıyoruz. Odak noktamızda doğa var. İşlevsellik hayati kavramlarımızdan biridir çünkü resimsel güzellik ihtiyaçlarımızı karşılamada başarısız olmaya mahkumdur.

Bu hususları göz önünde bulundurarak, resimsel güzelliğin işlevsellikle birleştiği bir rotaya yöneliyoruz; stil ise yaşam alanlarında ruhunu keşfeder. Tasarımlarımızın doğasını ürünlerimize yansıtmak bizim için çok önemli.

Doğanın ruhundan ilham alırken yolculuğumuzu mühürleyerek ilerliyoruz. Bu nedenle tasarımlarımız, sadece gözleri memnun etmekle kalmayıp, işlevselliğiyle de kalıcı ve daima yeni kalan modellerden oluşuyor. Sade ve yüksek kaliteli tasarımları bugünün ruhuyla harmanlıyor ve size ilham dolu bu ekosistemi gururla sunuyoruz.

Bir saatten daha fazlası...

Ne arıyorsunuz ?

Sepetin