BİR SAATTEN DAHA FAZLASI...
2. Ürüne %10 İndirim
Ücretsiz Kargo

TESLİMAT VE İADE ŞARTLARI

Mclocks.com aşağıdaki metinde kısaca Mclocks olarak anılacaktır.

TESLİMAT

Sipariş edilen ürünler, ürün bilgi sayfasında aksi belirtilmiyorsa 3 iş günü içinde Konya’dan kargoya verilir. Müşterinin verdiği teslimat adresine bağlı olarak kargoya çıktığı andan itibaren 3 iş günü içinde teslimi yapılır.

Kişi, kurum ve kuruluşa özel sipariş veriliyorsa, ürünün hazırlanma süresi uzar. Bu durumda tahmini teslimat süresi sipariş öncesinde teyit edilmelidir.

Özel siparişler alındıktan sonraki bir iş günü içinde, www.mclocks.com ekibi, tarihlerle ilgili olarak müşteriyle iletişime geçip detayları teyit eder.

İPTAL ve İADE ŞARTLARI

Mclocks, iade işlemlerinde ‘Tüketiciyi Koruma Kanunu’ çerçevesinde hareket eder. Mclocks’dan bir ürünün iade edilebilmesi, aşağıdaki şartlara bağlıdır:

Mclocks ürünlerinin bazıları, aktivasyon kodu ile satıldığından iadesi yoktur.

Aktivasyon kodu olmayan ürünlerde ise ambalajı açılmış, kullanılmış, tahrip edilmiş vb. şekildeki ürünlerin iadesi kabul edilmez. İade, orijinal ambalaj ile yapılmalıdır.

Ürün ve ambalajında herhangi bir açılma, bozulma, kırılma, tahrip, yırtılma, kullanılma vb. durumlar tespit edildiği hallerde ve ürünün müşteriye teslim edildiği andaki hali ile iade edilmemesi halinde ürün iade alınmaz ve bedeli iade edilmez.

İPTAL ve İADESİ OLMAYAN ÜRÜNLER

Mclocks Ürünleri, aktivasyona tabi ve aktivasyon kodu ile çalışan ürünler yazılım ürünleri arasına girmektedir. Bu nedenle ürün içindeki aktivasyon numarasının aktif edilmesi durumunda iadesi mümkün değildir.

İPTAL ve İADESİ OLAN ÜRÜNLER

İade şartlarına uygun şekilde yapılan gönderimlerde, kargo ücreti müşteri tarafından ödenmektedir.

İadesi yapılacak olan ürünler, Mclocks’un çalıştığı kargo şirketleri tarafından, Mclocks’a ulaştırılmalıdır.

Hasarlı ve arızalı ürünler, teslimat tarihinden sonra ilk 7 gün içerisinde Mclocks’a ulaştığı taktirde, kargo ücreti Mclocks tarafından karşılanacaktır. Aksi taktirde ücret müşteriye aittir.

Hasarlı ve değişecek ürünler Mclocks’a ulaştıktan sonra, 3 (üç) işgünü içinde işleme alınmaktadır.

İPTAL ve İADE İŞLEMLERİ

Yukarıdaki aşamalar içinde ürünün iadesi, Mclocks’da işleme alındıktan sonra sorunun tespiti, üründen ürüne değişiklik gösterebilmekte olup, 1 ila 3 hafta arasında sonuç alınabilmektedir. Bazen sorunun içeriği ve durumuna göre, bu sürenin 3 haftayı aştığı zamanlarda olabilmektedir. Bu sürenin sonunda edinilen bilgiler, vakit kaybetmeden müşteriye ulaştırılmaktadır.

Ürünün iadesi mutlaka faturası ile yapılmalıdır.

İPTAL ve İADE BİLDİRİMİ

Mclocks’a yapılacak iadenin bilgisi, +90 507 492 68 93 numaralı telefona veyahut info@mclocks.com adresine bir e-posta ile bildirilmelidir.

Ne arıyorsunuz ?

Sepetin