BİR SAATTEN DAHA FAZLASI...
2. Ürüne %10 İndirim
Ücretsiz Kargo

Gold Duvar Saati ile Gösterişli Dekorasyon

Gold Duvar Saati ile Gösterişli Dekorasyon

Yaşam alanlarınızın dekorasyonuna şık ve gösterişli bir dokunuş katmak ister misiniz? Modern ve zarif bir tasarım arayışındaysanız, işte size mükemmel bir çözüm: Gold Duvar Saati! Bu eşsiz saatler, herhangi bir mekanı bir sanat eseri gibi süslerken aynı zamanda fonksiyonel bir kullanım sunar.

Gold Duvar Saati ile iç mekanlarda nasıl fark yaratabileceğiniz ve nasıl kullanabileceğinizle ilgili ipuçlarınu yazının devamını okuyarak bulabilirsiniz. Siz de içeriğimize göz atarak ev veya ofisinizin dekorasyonunu nasıl dikkat çekici bir hale getireceğinizi öğrenin!

Gold Duvar Saatleri

Gold rengi duvar saati ile evinizi daha sofistike hâle getirebilirsiniz. Gold rengin taşıdığı değerli anlamlar, bu rengin evlerde kullanımını daha anlamlı kılar. Refah, lüks ve kalite gibi kavramları simgeleyen gold renk, duvar saati olarak kullanıldığında prestijli bir dekorasyon sunar.

Bunun yanı sıra gold rengin şık ve zarif etkisi, diğer renklere nispeten daha fazladır. Gold duvar saati modelleri sayesinde ev, ofis ve kafe gibi alanların estetik etkisini zenginleştirebilirsiniz. 

Gold Duvar Saati Modelleri

Gold duvar saati modelleri ile yenilikçi ve çok yönlü bir dekorasyon yaratabilirsiniz. Duvar saatini evin baş aktörü hâline getiren modeller, sınırsız hayal gücünün ve ince işçiliğin eseridir.

Gold renk duvar saatlerini klasik ve modern stildeki evlere kolayca eşleyebilirsiniz. Modern, çağdaş, endüstriyel ve Hollywood gibi dekorasyon temalarına uygun olan gold saatler, hemen hemen her renk ile eşleştirilebilir. 

Infinity Time Gold Duvar Saati ile Sessizliğin Tadını Çıkarın

Infinity Time duvar saati gold rengi ve otantik görünümüyle dikkat çeker. 30 ve 45 cm gibi ebatlarda sunulan aksesuar, şaşalı bir görüntü yakalamak isteyenlerin favorisidir. Farklı renk seçenekleri de sunan Infinity Time özellikle gold modeliyle öne çıkan bir modeldir. Evinizi daha sofistike hâle getirmek üzere ilgili modelden destek alabilirsiniz;

 • Infinity Time, duvar saati modelleri arasında yoğun talep gören bir aksesuardır.
 • Gold duvar saati modeli, iskota halat ve çelik gövde kullanılarak tasarlanmıştır.
 • Saatin bakımı için özel bez ve temizleme sıvısı gönderilir.
 • Ürün, quart regal özelliği sayesinde yüksek performans sunar.

Infinity Time gold duvar saati, bilhassa avangart mobilyalarla kullanımı uygun bir modeldir. Duvardaki boşluk hissini gidermek ve ortama şık bir hava katmak üzere bu modele şans verebilirsiniz. 

gold rengi duvar saati

Serenity Gold Duvar Saati ile İhtişamı Yaşam Alanınıza Taşıyın 

Serenity duvar saati modeli ile modern akımla döşenmiş evinizi renklendirebilirsiniz. Temiz ve sade görüntüye keskin çizgilerin dâhil edildiği model, 30 ve 45 cm gibi ebatlarda sunulur. Yaşam alanlarınıza kendine münhasır bir stil katmak ve tek aksesuarla hayalinizdeki görüntüyü yaratmak üzere ilgili model idealdir. Duvar saati modelleri arasında öne çıkan Serenity modelinin diğer özelliklerini sizin için derledik;

 • Quart regal mekanizması sayesinde sorunsuz çalışır.
 • Saat ile birlikte yollanan temizlik bezi ve sıvısı, pratik temizleme için uygundur.
 • Çelik sarkaç, kestane ağacı malzeme ve iskota halatıyla beğeni toplar.
 • Saat yüksekliği, kullanıcının arzusuna bağlı olarak makara kısmından ayarlanabilir.

Serenity duvar saati ile sade ancak vurucu bir dekorasyon teması yaratabilirsiniz. Zahmetsiz ve zamansız şıklık için ilgili modele şans verebilirsiniz. 

gold duvar saati mclocks

Orbit Gold Rengi Duvar Saati ile Yaşam Alanınızı Hikayeleştirin

Orbit gold duvar saati modeli, modern tasarımıyla ve sadelik sembolü temasıyla beğeni toplar. Quart regal mekanizmaya sahip saat, zarif ve sade tasarımıyla dikkat çeker. Göz yormayan model, duvar saati modelleri ürün grubunun en dikkat çekici parçalarından biridir. Söz konusu modelin diğer özellikleri şu şekilde;

 • Saat, duvara tek noktadan asılabilir.
 • Orbit gold saat modeli, paslanmaz çelik özelliğiyle uzun ömürlü kullanıma sahiptir.
 • Titanyum kaplaması sayesinde ekstra dayanıklıdır.
 • Ürünün ahşap kısımları kestane ağacından tasarlanmıştır. 

Yüksek ruha ve benzersiz tasarıma sahip Orbit gold duvar saati, evini her ortamdan farklı döşemek isteyenlerin favori ürünüdür. 

Gold Duvar Saati Uygun Fiyatlar ile Mclocks.com'da

Time gold duvar saati modelleri, şaşalı bir görüntü yakalamak isteyenler için sunulur. Kullanıldığı ortamı sıradanlıktan kurtaran gold saatler; avangart, klasik, modern lüks gibi dekorasyon akımlarına hitap eder.

Yaşam alanlarındaki zengin görüntüyü yakalamak için gold saat modellerinden gönül rahatlığıyla destek alabilirsiniz. Uygun fiyatlı modeller için Mclocks’a göz atabilir ve kafanızdaki dekorasyonu başarıyla oluşturabilirsiniz.

Ne arıyorsunuz ?

Sepetin